Salon w wielkiej płycie

Nowoczesne meblościanki, to komplety mebli, które cieszą się dużym powodzeniom zwłaszcza wśród osób mieszkających w małych mieszkaniach w bloku.

URZĄDZAMY MAŁY SALON

Niewielki metraż niejedną osobę doprowadził do szewskiej pasji, bo po prostu skończyły się pomysły na jego funkcjonalne urządzenie. W jaki sposób pomieścić wielu gości w niewielkim salonie? Jak spędzać w nim czas na relaks i odpoczynek w gronie rodzinnym? Te wydawałoby się pytania nie mają jednej, sprawdzonej odpowiedzi, ale za moment się dowiesz, że jest zupełnie inaczej!

Z tego też powodu warto zakupić meblościankę, która nie stłamsi Twojej małej przestrzeni, a wręcz przeciwnie, pozwoli jej być bardziej dostępna do funkcjonalnego użytkowania. Inspiracja projektantów nowoczesnymi meblościanka trwa od dawna, jednak trudno było zerwać z dawną łatką tego kompletu mebli. Zapomnij o dużych rozmiarach i wątpliwej jakości szafkach, półkach, które zajmowały całą ścianę w Twoim pokoju.

WIELOŚĆ MOŻLIWOŚCI

Meblościanki w małych rozmiarach to celowy zabieg polskich rzemieślników meblowych, którzy w ten sposób chcieli odpowiednio zagospodarować wnętrzami, które nie mogą pochwalić się dużą przestrzenią. Specjalnie dostosowane do kawalerek, dwupokojowych mieszkań mieszczących się w bloku. Nowoczesna meblościanka w takich warunkach jest niezastąpiona.

Im mniej masywnych mebli ustawimy w salonie, tym mniej zagracimy je bibelotami. Minimalistyczne podejście i kanciaste kształty w jasnych kolorach, to sposób na dodanie niewielkiemu wnętrzu objętości. Sprawdzą się też dobrze w tych warunkach lakierowane powierzchnie z połyskiem. Również możliwość rozdzielenia segmentów sprzyja Twojej swobodzie w dokonywaniu decyzji o wyglądzie wnętrza.

NIEZBĘDNE DODATKI DO MEBLOŚCIANKI

Jeśli nadal wyobrażasz sobie nowoczesne meblościanki jako średniej jakości i do tego standardowy mebel, to jak najszybciej Cię wyprowadzimy z błędu. Producenci meblowi prześcigają się w dodatkowych możliwościach meblościanek do pokoju dziennego. Te meble dzienne możesz wzbogacić za niewielką opłatą o kilka bardzo ciekawych dodatków. Pierwszym z nich jest oświetlenie LED, które pozwoli Ci na rozświetlenie każdego zakamarku mebla, a dodatkowo wprawi w osłupienie odwiedzających Cię gości.

Przy takim świetle Twój salon będzie jeszcze bardziej elegancki niż mógłbyś sobie to wyobrazić.