Wiosenne dodatki do domu – przegląd nowości

Czasami wystarczy dodać kilka elementów dekoracyjnych oraz kwiaty : szafirki,  hiacynty, tulipany  by domowa przestrzeń uległa szybkiej metamorfozie i nabrała zupełnie nowego stylu i wiosennej radości . Wnętrze w stylu glamour , rustykalnym czy skandynawskim – każde można odnowić wiosennymi dodatkami.  Dobierając dodatki, weź pod uwagę charakterystyczne cechy danej aranżacji.
Wiosenną dekorację we wnętrzu można stworzyć szybko i prosto wykorzystując świeże kwiaty i to, co akurat mamy pod ręką. Nie potrzebujemy drogich dodatków czy bukietów z kwiaciarni, aby wprowadzić do wnętrza powiew wiosny. Do form do pieczenia, kubków szklanych wsadzić rośliny cebulowe, takie jak szafirki czy hiacynty lub kilka ciętych tulipanów i mamy gotową ozdobę, która z pewnością będzie zasługiwała na uwagę. Tworząc wiosenne dekoracje warto pamiętać, że do ich wykonania świetnie sprawdzają się przedmioty w pastelowych kolorach.

Wiosenne dodatki do jadalni i salonu w stylu glamour

Dekoracje , nakrycia stołu obrusy w pastelowych kolorach w kwiatowe wzory i kwiaty w wazonach  wprowadzą wiosenny nastrój w każdym mieszkaniu . Wystarczy zmienić zasłony w salonie na wiosenne czyli w kwiaty lub pastelowe, lekkie firanki aby wprowadzić wiosenny nastrój.

Wazony z wiosennymi kwiatami , stylowe szklane pojemniki na własnoręcznie przygotowane praliny czy ciastka oraz nakrycie stołu.

Wiosenne dodatki do wnętrz w stylu skandynawskim

Dodatków wiosenne do wnętrz skandynawskich to koce w pastelowych kolorach, oraz poduszki w wzory geometryczne lub liście i zwierzęta . Uzupełnieniem wnętrza będą ramki wypełnione rodzinnymi zdjęciami, półki prezentujące pamiątki, budzik w klasycznym kształcie. We wnętrzach w stylu skandynawskim ścienne półki w kształcie przestrzennego heksagonu lub lampy na trzech nóżkach.