Jaki wypoczynek do salonu wybrać, gdy masz w domu zwierzęta?

Jaki wypoczynek do salonu wybrać, gdy masz w domu zwierzęta

W mieszkaniu, w którym pies lub kot wylegują się na meblach wypoczynkowych musimy zastosować odpowiednie tkaniny obiciowe. Sprawdźmy jakie meble wybrać . Przede wszystkim wybieramy mebel wykonany z odpowiedniego materiału odpornego na plamy i zniszczenia. Świetnie sprawdzi się tkanina antara plus oraz tkanina obiciowa wodoodporna kodura z których łatwo usuniesz powstałe zabrudzenia czy ewentualne ślady śliny zwierzaka. Ponieważ te tkaniny sa też odporne na zadrapania i plamy można je zastosować do obicia mebli tapicerowanych.

Tkanina plamoodporna ALICANTE

Alicante – Antara Plus jest odporna na zniszczenia i plamy. Poliestrowa tkanina na podbiciu dzianinowym poliestrowym. Najlepszy wybór do tapicerek samochodowych i meblowych. Często wykorzystywana do produkcji mebli tapicerowanych.

Cechy produktu:

  • miły w dotyku, impregnowany
  • trwały
  • miękki i elastyczny
  • odporny na zabrudzenia i zniszczenia mechaniczne

Ponieważ ten materiał występuje w ponad 30 kolorach umożliwia zastosowanie do wszelkich aranżacji mieszkania

Tkanina wodoodporna KODURA

wysoce odporna na przetarcia i rozerwania. Tkanina jest powleczona PCV z apreturą TEFLONOWĄ . Godnym uwagi jest fakt że tkanina jest nie impregnowana jak cienkie odpowiedniki, co daje pewność nieprzemakalności. Nie wchłania wilgoci, odporna na warunki atmosferyczne.

Podczas gdy inne tkaniny wymagają specjalnych detergentów do czyszczenia czy prania , te tkaniny wystarczy czyścić  ciepłą wodą lub mydłem.

Przede wszystkim maja zastosowanie do produkcji mebli tapicerowanych, plandek, pokrowców, legowiska dla zwierząt.

Ponieważ do czyszczenia tych materiałów obiciowych nie trzeba używać specjalnych środków czyszczących będą doskonałym wyborem do mieszkania w którym często z wypoczynku korzystają zwierzęta .

Jeszcze proponuję wypoczynek z zdejmowanym obiciem lub pokrowcem na meble , które można oddać do czyszczenia.