Żyrandol w formie żarówki

Żyrandol w kształcie żarówki.

Ważnym elementem przy doborze żyrandoli, jako oświetlenia głównego pomieszczenia, jest fakt że coraz częściej występują one w tak zwanych rodzinach. Razem z innymi oprawami oświetleniowymi z danej serii, mogą tworzyć współgrające ze sobą i wzajemnie uzupełniające się punkty świetlne. Nie ma wtedy problemu z doborem pod względem stylu i koloru, ponieważ całość pochodzi z jednej kolekcji . Kolejnym pozytywnym aspektem, jest fakt ciągle rozwijającej się energooszczędnej technologii led. Tradycyjne żarówki były produkowane w takiej postaci i idealnie komponowały się z antycznymi projektami żyrandoli. Następujące po nich świetlówki kompaktowe nie miały możliwości osiągnięcia takich kształtów i bardziej szpeciły, niż dodawały urody. Technologia led dość szybko osiągnęła wysoki poziom elegancji . Nie ma problemu z zakupem źródeł światła w efektownie prezentujących się żyrandolach w kształcie żarówek Edisona. Wszystkie one są atrakcyjnym uzupełnieniem klasycznego stylu dekoracji pomieszczeń.

INSPIRE Żyrandol BOMBILLA

Ta lampa to coś więcej, niż efektowne źródło światła. Postawiono na oryginalność, bez wchodzenia w niepotrzebny kicz. Biorąc pod uwagę jej kształt, warto ją zainstalować w oryginalnych i minimalistycznych wnętrzach.

Produkt ten składa się z dwóch kulistych opraw, które prezentują się niezwykle minimalistycznie. Srebrne wykończenie każdej z nich sprawia, że są one czymś więcej, niż tylko kilkoma żarówkami. Ta lampa ma duszę i doskonale to widać.

Przykłady aranżacji wnętrza z żyrandolem w kształcie żarówki

Aranżacje wnętrz - Jadalnia: (Dąbrowa Górnicza) Dom jednorodzinny 15 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!

otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny – – żyrandol nowoczesny PTAKI ze sklepu Coppetelion.