Co wchodzi w skład zestawu wypoczynkowego?

Zestaw wypoczynkowy to narożnik i/lub kilkuosobowa sofa i pasujące do zestawu fotele oraz pufy. Rozkładany głęboki narożnik ,dwuosobowa sofa, której cechą charakterystyczną będzie luksusowo głębokie siedzisko oraz wygodne podłokietniki. Duża liczba poduszek na oparciu będzie tu pełnić tak samo funkcjonalną, jak i dekoracyjną rolę. Meble tego zestawu muszą pasować do siebie stylem i obiciem.

Kolejnym dodatkiem może być wysoka i wąska lub szeroka i niska pufa. Plusem tego mebla jest to że można dowolnie przestawiać, w zależności od aktualnej potrzeby. Może pełnić rolę dodatkowego siedziska, a przystawiona do narożnika zapewni pełne relaksu oparcie dla stóp. Szeroka pufa z tacą zastąpi podręczny stolik.

Komplet wypoczynkowy to doskonałe meble wypoczynkowe dla dużej rodziny. Pomieści dużą rodzinę, lub grono znajomych, którzy od czasu do czasu Cię odwiedzają. Komplet wypoczynkowy 3+2+1 jest propozycją dla osób, które posiadają duży salon lub pokój gościnny, będący       w stanie pomieścić te meble. W skład najmniejszego kompletu wypoczynkowego wchodzą dwie sofy z czego jedna z nich jest dwuosobowa,     a druga trzyosobowa. Dodatkowo do mebli dołączony jest komfortowy fotel przeznaczony dla jednej osoby.